FIFA> Φιλικά 2018> Σεπτέμβριος | Φιλικά 2018> Σεπτέμβριος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
10:30 | Ινδονησία | - | Μαυρίκιος | 1: 0 (0: 0) | |
11:20 | Ιαπωνία | - | Κόστα Ρίκα | 3: 0 (1: 0) | |
12:00 | Νότια Κορέα | - | κοκκινοπίπερο | 0: 0 (0: 0) | |
12:30 | Σιγκαπούρη | - | Φίτζι | 2: 0 (2: 0) | |
13:00 | Κενύα | - | Μαλάουι | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Ουζμπεκιστάν | - | Ιράν | 0: 1 (0: 0) | |
πέντε μ.μ. | Κατάρ | - | Παλαιστίνη | 3: 0 (3: 0) | |
πέντε μ.μ. | Ιορδανία | - | Ομάν | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Γκαμπόν | - | Ζάμπια | 0: 1 (0: 1) | |
18:00 | Λιβερία | - | Νιγηρία | 1: 2 (0: 2) | |
19:00 | Εμιράτα ΗΑ | - | Λάος | 3: 0 (2: 0) | |
19:45 | Πολωνία | - | Ιρλανδία | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Βόρεια Ιρλανδία | - | Ισραήλ | 3: 0 (2: 0) | |
20:00 | Αγγλία | - | Ελβετία | 1: 0 (0: 0) | |
FIFA> U21 Friendlies 2018> Σεπτέμβριος | U21 Friendlies 2018> Σεπτέμβριος' border = '0' /> | ||||
16:00 | Μάλτα | - | Γεωργία | 2: 5 (1: 2) | |
17:30 | Ιταλία | - | Αλβανία | 3: 1 (1: 0) | |
FIFA> U20 Friendlies 2018> Σεπτέμβριος | U20 Friendlies 2018> Σεπτέμβριος' border = '0' /> | ||||
16:30 | Τσεχική Δημοκρατία | - | Πορτογαλία | 2: 4 (1: 2) | |
FIFA> U19 Friendlies 2018> Σεπτέμβριος | U19 Φιλικά 2018> Σεπτέμβριος' border = '0' /> | ||||
10:00 | Εμιράτα ΗΑ | - | Ιορδανία | 1: 2 (1: 1) | |
12:00 | Ιρλανδία | - | Ουαλία | 2: 0 (0: 0) | |
13:30 | Ταϊλάνδη | - | Κίνα | 0: 1 (0: 1) | |
πέντε μ.μ. | Ελβετία | - | Τσεχική Δημοκρατία | 0: 5 (0: 3) | |
FIFA> U19 Γυναίκες Φιλία 2018> Σεπτέμβριος | U19 Γυναίκες Φιλία 2018> Σεπτέμβριος' border = '0' /> | ||||
12:00 | Μάλτα | - | Ρουμανία | 3: 3 (2: 2) | |
FIFA> U17 Friendlies 2018> Σεπτέμβριος | U17 Friendlies 2018> Σεπτέμβριος' border = '0' /> | ||||
09:00 | Ολλανδία | - | Ισραήλ | 4: 2 (1: 0) | |
09:00 | Εσθονία | - | Νορβηγία | 2: 7 | |
09:00 | Ουγγαρία | - | Ρουμανία | 3: 5 pso | |
09:00 | Πολωνία | - | Πορτογαλία | 3: 4 | |
13:00 | Γερμανία | - | Ιταλία | 2: 2 (1: 0) | |
16:30 | Βέλγιο | - | Αγγλία | 2: 6 (1: 5) | |
17:30 | Γουινέα-Μπισάου | - | Σιέρρα Λεόνε | 2: 1 (0: 1) | |
19:30 | Μαυριτανία | - | Πράσινο Ακρωτήριο | 1: 2 (0: 0) | |
UEFA> Nations League A 2018/2019> Όμιλος 2 | Nations League A 2018/2019> Group 2' border = '0' /> | ||||
19:45 | Ισλανδία | - | Βέλγιο | 0: 3 (0: 2) | |
UEFA> Nations League A 2018/2019> Όμιλος 4 | Nations League A 2018/2019> Group 4' border = '0' /> | ||||
19:45 | Ισπανία | - | Κροατία | 6: 0 (3: 0) | |
UEFA> Nations League B 2018/2019> Όμιλος 3 | Εθνικό Πρωτάθλημα B 2018/2019> Όμιλος 3' σύνορα = '0' /> | ||||
19:45 | Βοσνία-Ερζεγοβίνη | - | Αυστρία | 1: 0 (0: 0) | |
UEFA> Nations League C 2018/2019> Όμιλος 2 | Εθνικό Πρωτάθλημα Γ 2018/2019> Όμιλος 2' σύνορα = '0' /> | ||||
19:45 | Φινλανδία | - | Εσθονία | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Ουγγαρία | - | Ελλάδα | 2: 1 (2: 1) | |
UEFA> Nations League D 2018/2019> Όμιλος 2 | Nations League D 2018/2019> Group 2' border = '0' /> | ||||
19:45 | Μολδαβία | - | Λευκορωσία | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Σαν Μαρίνο | - | Λουξεμβούργο | 0: 3 (0: 2) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 2 | Προκριματικά U21 EURO 2017/2018> Όμιλος 2' περίγραμμα = '0' /> | ||||
16:30 | Ισλανδία | - | Σλοβακία | 2: 3 (1: 0) | |
17:45 | Ισπανία | - | Βόρεια Ιρλανδία | 1: 2 (0: 2) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 3 | Προκριματικά U21 EURO 2017/2018> Όμιλος 3' περίγραμμα = '0' /> | ||||
16:30 | Φινλανδία | - | Πολωνία | 1: 3 (0: 0) | |
πέντε μ.μ. | Λιθουανία | - | Δανία | 0: 2 (0: 1) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 4 | U21 EURO Qualifiers 2017/2018> Group 4' border = '0' /> | ||||
15:00 | Λετονία | - | Αγγλία | 1: 2 (1: 1) | |
πέντε μ.μ. | Ουκρανία | - | Ανδόρα | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Ολλανδία | - | Σκωτία | 1: 2 (0: 0) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 5 | Προκριματικά U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 5' περίγραμμα = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | Αζερμπαϊτζάν | - | Νορβηγία | 1: 3 (0: 0) | |
18:00 | Ιρλανδία | - | Γερμανία | 0: 6 (0: 2) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 6 | U21 EURO Qualifiers 2017/2018> Group 6' border = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | Ουγγαρία | - | Βέλγιο | 0: 3 (0: 1) | |
17:30 | Σουηδία | - | Τουρκία | 0: 1 (0: 1) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 7 | Προκριματικά U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 7' σύνορα = '0' /> | ||||
14:30 | Βόρεια Μακεδονία | - | Αρμενία | 3: 3 (1: 0) | |
πέντε μ.μ. | Ρωσία | - | Σερβία | 1: 2 (0: 0) | |
19:00 | Γιβραλτάρ | - | Αυστρία | 0: 5 (0: 1) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Ομάδα 8 | Προκριματικά U21 EURO 2017/2018> Όμιλος 8' σύνορα = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | Ρουμανία | - | Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 2: 0 (1: 0) | |
17:30 | Ελβετία | - | Λιχτενστάιν | 3: 0 (0: 0) | |
18:00 | Ουαλία | - | Πορτογαλία | 0: 2 (0: 1) | |
UEFA> Προκριματικοί U21 EURO 2017/2018> Όμιλος 9 | Προκριματικά U21 EURO 2017/2018> Όμιλος 9' περίγραμμα = '0' /> | ||||
15:30 | Σλοβενία | - | Καζακστάν | 2: 1 (1: 0) | |
19:30 | Μαυροβούνιο | - | Βουλγαρία | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Γαλλία | - | Λουξεμβούργο | 2: 0 (0: 0) | |
CONCACAF> CONCACAF NLQ 2018/2019 | CONCACAF NLQ 2018/2019>' περίγραμμα = '0' /> | ||||
01:00 | Κουράσω | - | Γρενάδα | 10: 0 (3: 0) | |
9:00 μμ | Άγιος Μάρτιν | - | Γουαδελούπη | 0: 3 (0: 2) | |
Αλγερία> Λιγκ 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | Ολυμπιακή Μήδεια | - | MC Alger | 1: 2 (1: 1) | |
πέντε μ.μ. | DRB Tadjenanet | - | CA Bordj Bou Arreridj | 3: 1 (2: 1) | |
17:45 | JS Kabylie | - | Paradou AC | 1: 0 (0: 0) | |
Αργεντινή> Κύπελλο Αργεντινής 2018> 2. Γύρος | Copa Argentina 2018> 2. Γύρος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
01:10 | Ανεξάρτητος | - | Brown de Adrogué | 3: 4 (1: 0, 1: 1) pso | |
Βραζιλία> Serie A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Atlético Mineiro | - | Athletico Paranaense | 3: 1 (1: 1) | |
Βραζιλία> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
23:00 | CSA - AL | - | Villa Nova - GO | 1: 2 (1: 0) | |
Κολομβία> Πρώτο κλείσιμο του 2018 | |||||
00:00 | Rionegro Golden Eagles | - | Κάποτε Κάλντας | 1: 0 (1: 0) | |
Δανία> Κύπελλο DBU 2018/2019> 2. Γύρος | DBU Pokalen 2018/2019> 2. Γύρος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
16:00 | Κυνηγημένος Ι. | - | Tårnby FF | 4: 1 (2: 1) | |
16:00 | Næsby BK | - | Randers FC | 2: 4 (0: 1, 1: 1, 1: 1) pso | |
18:00 | Προώθηση Bjæverskov | - | LSF | 0: 3 (0: 0) | |
18:30 | BK Frem Κοπεγχάγη | - | Vejle BK | 3: 4 (1: 1, 2: 2) aet | |
Δανία> 2η Κατηγορία Pool 2 2018/2019 | 2. Division Pool 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | Vanløse ΕΑΝ | - | Middelfart Boldklub | 0: 3 (0: 3) | |
Δανία> Reserve League 2018/2019 Φθινόπωρο | Reserve League 2018/2019 Φθινόπωρο>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Ώρχους GF II | - | AC Horsens II | 3: 2 | |
15:00 | Odense BK II | - | FC Κοπεγχάγη II | 1: 1 | |
Αίγυπτος> Premiership 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | Al-Masry Club | - | Nogoom FC | 5: 3 (3: 0) | |
Αγγλία> National League North 2018/2019 | |||||
19:45 | Τσέστερ FC | - | Ηνωμένο Μάντσεστερ | 0: 0 | |
Γερμανία> Regionalliga Südwest 2018/2019 | 'border =' 0 '/> | ||||
16:00 | SC Freiburg II | - | Κίκερς Όφενμπαχ | 2: 1 (1: 0) | |
Γερμανία> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 | |||||
πέντε μ.μ. | 1. CfR Pforzheim | - | Bahlinger SC | 0: 1 (0: 0) | |
Ινδονησία> Liga 1 2018 | League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
07:30 | Πέρσιπουρα Τζαγιαπούρα | - | Sriwijaya FC | 1: 0 (1: 0) | |
09:30 | Μπαλί Γιουνάιτεντ | - | Περσέλα Λαμονγκάν | 3: 2 (2: 2) | |
12:30 | Persebaya Surabaya | - | PS-STRIP | 0: 2 (0: 0) | |
Κοσσυφοπέδιο> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:45 | FK Drenica | - | KF Gjilan | 0: 0 | |
14:45 | KF Βαλκάνια | - | Prishtina KF | 1: 1 | |
Μεξικό> Γυναίκες Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura | |||||
00:00 | Deportivo Toluca | - | CD Veracruz | 7: 1 (5: 1) | |
01:00 | Ντεπορτίβο Γκουανταλαχάρα | - | UANL Tigres | 1: 3 (1: 3) | |
Παραγουάη> Πρώτη κατηγορία 2018 Clausura | |||||
00:15 | Εθνική λέσχη | - | Deportivo Capiatá | 3: 1 (1: 0) | |
Περού> Πρώτη κατηγορία 2018 Clausura | |||||
19:00 | Δυαδικά αθλήματα | - | Ρεάλ Γκαρλίσοσο | 1: 4 (0: 3) | |
21:30 | Ayacucho FC | - | FBC Melgar | 0: 0 (0: 0) | |
23:45 | Αθλητισμός Huancayo | - | Ενωμένοι έμποροι | 1: 0 (1: 0) | |
Ισπανία> Κόπα ντελ Ρέι 2018/2019> 2. Γύρος | Κόπα ντελ Ρέι 2018/2019> 2. Γύρος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
17:45 | Μάλαγα CF | - | UD Αλμερία | 1: 2 (1: 0) | |
17:45 | RCD Μαγιόρκα | - | Ρεάλ Οβιέδο | 1: 0 (0: 0) | |
Σουηδία> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Falkenbergs FF | - | Landskrona Bois | 1: 2 (0: 0) | |
Ουαλία> Πρέμιερ Λιγκ 2018/2019 | Πρέμιερ Λιγκ 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Οι νομάδες της Connah | - | Caernarfon Town | 0: 1 (0: 1) | |
19:45 | Οι Νέοι Άγιοι | - | Aberystwyth Town | 6: 0 (4: 0) |