FIFA> U20 Friendlies 2017> Μάιος | U20 Φιλικά 2017> Μάιος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | Βιετνάμ | - | Αργεντίνη | 1: 4 (0: 1) | |
FIFA> U18 Friendlies 2017> Μάιος | U18 Φιλικά 2017> Μάιος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
14:00 | Ελβετία | - | Κατάρ | 1: 1 | |
UEFA> Champions League 2016/2017> Ημιτελικοί | |||||
19:45 | Ατλέτικο Μαδρίτης | - | Ρεάλ Μαδρίτης | 2: 1 (2: 1) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Κροατία> Ομάδα Γ | U17 ΕΥΡΩ 2017 Κροατία> Όμιλος Γ' σύνορα = '0' /> | ||||
11:00 | Ιρλανδία | - | Γερμανία | 0: 7 (0: 3) | |
11:00 | Βοσνία-Ερζεγοβίνη | - | Σερβία | 1: 0 (0: 0) | |
UEFA> U17 EURO 2017 Κροατία> Ομάδα Δ | U17 ΕΥΡΩ 2017 Κροατία> Όμιλος Δ' σύνορα = '0' /> | ||||
15:00 | Αγγλία | - | Ολλανδία | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Ουκρανία | - | Νορβηγία | 2: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Ομάδα 3 | Copa Libertadores 2017> Ομάδα 3' σύνορα = '0' /> | ||||
23:15 | Ποταμός Πλάκα | - | Έμελεκ | 1: 1 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2017> 1. Γύρος | Copa Sudamericana 2017> 1. Γύρος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
01:45 | Sportivo Luqueño | - | Ντεπορτίβο Κάλι | 2: 1 (2: 1) | |
01:45 | Γυμναστική του Λα Πλάτα | - | μαύρη γέφυρα | 1: 1 (1: 1) | |
23:15 | Αθλητική Βενεζουέλα | - | παλαιστίνιος | 6: 7 (0: 0, 0: 1) pso | |
23:15 | Εθνική λέσχη | - | κρουαζιέρα | 3: 2 (1: 1, 2: 1) pso | |
AFC> AFC Champions League 2017> Όμιλος Ε | AFC Champions League 2017> Group E' border = '0' /> | ||||
11:00 | Brisbane Roar | - | Ουλσάν Χουνουντάι | 2: 3 (2: 1) | |
11:00 | Κασίμα Κέρατα | - | Muangthong United | 2: 1 (1: 1) | |
AFC> AFC Champions League 2017> Όμιλος F | AFC Champions League 2017> Group F' border = '0' /> | ||||
11:00 | Δυτικά Σίδνεϊ Περιπλανητές | - | Σαγκάη SIPG | 3: 2 (2: 2) | |
11:00 | FC Σεούλ | - | Urawa Red Diamonds | 1: 0 (1: 0) | |
Αλβανία> Ανώτερη κατηγορία 2016/2017 | Kategoria Superiore 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF Τίρανα | - | KS Korabi Επίσκοπος | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | FK Vllaznia | - | Μαχητής Girirokastra | 2: 2 (1: 1) | |
15:00 | FK Kukësi | - | Φλαμουτάρι Βλόρα | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | KF Teuta Durrës | - | KF Skënderbeu | 0: 1 (0: 1) | |
Αργεντινή> Εθνική Πρώτη Β 2016/2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:20 | Νέο Σικάγο | - | Ferro Carril Oeste | 1: 1 (0: 1) | |
19:30 | Γυμναστική Jujuy | - | Almagro | 1: 0 (0: 0) | |
23:30 | Μαθητές του Σαν Λούις | - | Ντάγκλας Χάιγκ | 2: 1 (1: 0) | |
Αργεντινή> Κύπελλο Αργεντινής 2017> 1. Γύρος | Copa Argentina 2017> 1. Γύρος' περίγραμμα = '0' /> | ||||
22:00 | Κουίλμς | - | Γυμναστική της Μεντόζα | 1: 4 (0: 0, 0: 0) pso | |
Αυστρία> Regionalliga West (-2019) 2016/2017 | Regionalliga West (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VfB Hohenems | - | SCR Altach (Α) | 1: 1 (0: 1) | |
Λευκορωσία> Πρωτάθλημα 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | ΦΚ Γκόμελ | - | FK Vitebsk | 0: 1 (0: 1) | |
πέντε μ.μ. | Ντιναμό Μπρεστ | - | FK Slutsk | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | ΦΚ Μινσκ | - | Ντιναμό Μινσκ | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | BATE Μπορίσοφ | - | FK Isloch Μινσκ | 2: 0 (1: 0) | |
Βέλγιο> Πλέι οφ Νεολαίας Elite U19 2016/2017 1 | 'border =' 0 '/> | ||||
17:30 | SV Zulte Waregem | - | Club Brugge KV | 0: 3 | |
Βέλγιο> Πλέι οφ Νεολαίας B Elite U17 2016/2017 1 | |||||
16:30 | RSC Anderlecht | - | Club Brugge KV | 1: 1 | |
Βοσνία-Ερζεγοβίνη> Κύπελλο Β-Ε 2016/2017> Τελικός | BiH Cup 2016/2017> Τελικός' περίγραμμα = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | ΦΚ Σαράγεβο | - | Široki Brijeg | 0: 1 (0: 1) | |
Βραζιλία> Copa do Brasil 2017> Γύρος 16 | Copa do Brasil 2017> Γύρος των 16' border = '0' /> | ||||
23:30 | Flamengo RJ | - | Atlético Goianiense | 0: 0 (0: 0) | |
Βουλγαρία> Parva Liga 2016/2017 Abstieg | |||||
πέντε μ.μ. | PFC Μοντάνα | - | ΦΚ Βέρεια | 2: 3 (2: 2) | |
πέντε μ.μ. | Μποτέφ Πλόβντιβ | - | Σλάβια Σόφια | 3: 1 (3: 0) | |
Κολομβία> Πρώτο άνοιγμα του 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
01:45 | Envigado FC | - | Μόλις Caldas | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Εκατομμυριούχοι | - | Κορταλούα | 2: 1 (0: 0) | |
21:15 | Jaguars της Κόρδοβα | - | Ανεξάρτητη Μεντεγίν | 0: 1 (0: 1) | |
Κόστα Ρίκα> Πρώτα τμήματα 2016/2017 Καλοκαίρι πλέι οφ> Τετράγωνο | Primera División 2016/2017 Summer Playoffs> Quadrangular' border = '0' /> | ||||
22:00 | Λεμόνι FC | - | Οι Άγιοι του Γκαπίλς | 1: 0 (0: 0) | |
Τσεχία> 2ο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 2016/2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
16:00 | FK Fotbal Třinec | - | SFC Opava | 1: 3 (0: 2) | |
16:00 | Βικτόρια Ζιζκόφ | - | FC Sellier & Bellot Vlašim | 0: 3 (0: 1) | |
16:00 | Σίγμα Όλομουτς | - | FK Frýdek-Místek | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | ΦΚ Μπανίκ Σοκόλοφ | - | 1. SC Znojmo | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK MAS Táborsko | - | SK Prostějov | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | MFK Vítkovice | - | Μπανίκ Οστράβα | 2: 2 (1: 1) | |
πέντε μ.μ. | Τσεχική Budejovice | - | FK Pardubice | 0: 0 (0: 0) | |
Αγγλία> Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 | Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Σαουθάμπτον FC | - | Άρσεναλ | 0: 2 (0: 0) | |
Εσθονία> Κύπελλο Εσθονίας 2016/2017> Ημιτελικοί | |||||
16:00 | FC Infonet | - | Νάρβα Γιουνάιτεντ | 2: 0 (1: 0) | |
Νησιά Φερόες> Steypakappingin 2017> Ημιτελικοί | |||||
18:00 | KÍ Klaksvík | - | NSÍ Runavík | 2: 2 (0: 1) | |
18:00 | Β36 Τορσαβν | - | HB Tórshavn | 1: 1 (1: 1) | |
Γεωργία> Liga Erovnuli 2017 | Erovnuli Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Dinamo batumi | - | Ντίλα Γκόρι | 2: 3 (1: 0) | |
16:00 | Dinamo Tbilisi | - | Lokomotiv Tbilisi | 3: 0 (2: 0) | |
18:00 | Chikhura Sachkhere | - | FC Samtredia | 1: 2 (0: 0) | |
Γερμανία> Regionalliga Nord 2016/2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
18:00 | Λούνεμπουργκ SK Χάνσα | - | SV Drochtersen / Assel | 1: 0 (1: 0) | |
Γερμανία> Regionalliga West 2016/2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
17:30 | FC Schalke 04 II | - | Rot-Weiß Oberhausen | 0: 1 (0: 0) | |
Γερμανία> Oberliga Niedersachsen 2016/2017 | Oberliga Niedersachsen 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Μπλε και λευκή σειρά Born | - | 1. FC Wunstorf | 3: 0 (1: 0) | |
18:00 | Heeslinger SC | - | SSV Jeddeloh | 3: 2 (1: 1) | |
Γερμανία> Oberliga Westfalen 2016/2017 | Oberliga Westfalen 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Hammer SpVg | - | Westfalia Rhynern | 0: 1 (0: 1) | |
Γερμανία> Σλέσβιχ-Χόλσταϊν Λιγκ 2016/2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
17:30 | NTSV σκέλος 08 | - | SV Eutin 08 | 3: 4 (2: 2) | |
18:00 | PSV Union Neumünster | - | Πεδίο θανάτου SV | 6: 3 (2: 3) | |
Γερμανία> Bundesliga γυναικών 2016/2017 | |||||
13:00 | FF USV Τζένα | - | Sc freiburg | 0: 2 (0: 1) | |
πέντε μ.μ. | 1899 Χόφενχαϊμ | - | SC άμμος | 1: 0 (1: 0) | |
πέντε μ.μ. | VfL Wolfsburg | - | SGS Έσσεν | 2: 1 (1: 1) | |
πέντε μ.μ. | MSV Ντούισμπουργκ | - | 1. FFC Φρανκφούρτη | 1: 2 (0: 2) | |
19:00 | Μπάγερ Λεβερκούζεν | - | Στρόβιλος Πότσνταμ | 1: 2 (0: 2) | |
19:00 | Μπορ. Mönchengladbach | - | Μπάγιερν Μονάχου | 0: 3 (0: 1) | |
Γερμανία> Πρωτάθλημα Νέων 2016/2017> Ημιτελικοί | |||||
15:00 | Μπάγιερν Μονάχου | - | FC Schalke 04 | 1: 3 (1: 2) | |
Ινδονησία> Liga 1 2017 | League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Περσέλα Λαμονγκάν | - | Περσία Τζακάρτα | 1: 0 (1: 0) | |
12:30 | Μίτρα κουκάρ | - | Μπαλί Γιουνάιτεντ | 2: 1 (0: 1) | |
12:30 | PSM Makassar | - | Arema Cronus FC | 1: 0 (0: 0) | |
Ιράκ> Σούπερ Λιγκ 2016/2017 | Σούπερ Λιγκ 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Naft Al Junoob | - | Amanat Baghdad | 1: 0 | |
14:30 | Αλ Νατζάφ | - | Καρμπάλαα | 4: 1 | |
14:30 | Αλ Σαμάβα | - | Αλ Κάρκ SC | 4: 1 | |
14:30 | Η FC σας | - | Αλ Μπαχρί | 2: 1 | |
14:30 | Αλ Χουντόντ | - | Αλ Νάφτ | 1: 1 | |
14:30 | Αλ Χουσεΐν | - | Αλ Καχράμπα | 0: 0 | |
16:00 | Al Zawra'a | - | Αλ συντομα | 2: 2 | |
18:00 | Αλ Μίνα | - | Al Quwa Al Jawiya | 1: 1 | |
Ιαπωνία> Κύπελλο Λιγκ 2017> Όμιλος Α | League Cup 2017> Group A' border = '0' /> | ||||
11:00 | Vegalta Sendai | - | Kashiwa Reysol | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | FC Τόκιο | - | Omiya Ardija | 4: 3 (3: 2) | |
11:00 | Shimizu S-Pulse | - | Glee Iwata | 2: 4 (1: 2) | |
Ιαπωνία> Κύπελλο Λιγκ 2017> Όμιλος Β | League Cup 2017> Group B' border = '0' /> | ||||
11:00 | Κεράσι Οζάκα | - | Albirex Niigata | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Βίσσελ Κόμπε | - | Ventforet Kofu | 2: 1 (1: 1) | |
11:00 | Sanfrecce Χιροσίμα | - | Σαγκάν Τοσού | 1: 0 (0: 0) | |
Καζακστάν> Kubok 2017> Προημιτελικοί | Kubok 2017> Περίγραμμα προημιτελικών =' 0 '/> | ||||
12:00 | Zhetysu Taldykorgan | - | FK Ordabasy | 0: 1 | |
12:00 | FK Okzhetpes | - | Shakter Karaganda | 1: 2 | |
13:30 | ΦΚ Ατιράου | - | FK Aktobe | 1: 0 aet | |
15:00 | ΦΚ Καϊράτ | - | Irtysh Pavlodar | 2: 0 | |
Κοσσυφοπέδιο> Superliga 2016/2017 | Superliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF Gjilan | - | FK Drenica | 4: 1 | |
15:00 | KF Hajvalia | - | KF Ferizaj | 0: 1 | |
15:00 | KF Llapi | - | KF Feronikeli | 2: 0 | |
15:00 | Prishtina KF | - | KF Λίρια | 3: 1 | |
15:00 | KF Trepça | - | Drita Gjilan | 1: 1 | |
Κουβέιτ> Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017 | Πρέμιερ Λιγκ 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:40 | Burgan SC | - | Al Tadamun | 0: 4 (0: 1) | |
18:15 | Αλ Γιάρμουκ | - | Al Fahaheel | 2: 4 (1: 2) | |
18:15 | Al Arabi SC | - | Al Jahra SC | 3: 0 (0: 0) | |
Λιθουανία> A Lyga 2017 | Λύγκα 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Lietava Jonava | - | FK Žalgiris | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | ΦΚ Τρακάι | - | ΦΚ Ατλάντα | 4: 1 (2: 1) | |
Μεξικό> Βασικές Δυνάμεις U20 2016/2017 Πλέι-οφ Clausura> Προημιτελικοί | Βασικές δυνάμεις U20 2016/2017 Κλείσιμο πλέι οφ> Περίγραμμα προημιτελικών =' 0 '/> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | Μονάρκας Μορέλια | 1: 0 | |
16:00 | Club Necaxa | - | UANL Tigres | 0: 0 | |
23:30 | Ντεπορτίβο Γκουανταλαχάρα | - | CF Monterrey | 2: 0 | |
Μεξικό> Βασικές Δυνάμεις U17 2016/2017 Πλέι-οφ Clausura> Προημιτελικοί | |||||
15:00 | CF Αμερική | - | Ντεπορτίβο Γκουανταλαχάρα | 2: 2 | |
16:00 | Άτλας Γκουανταλαχάρα | - | CF Pachuca | 1: 3 | |
16:00 | Μονάρκας Μορέλια | - | CF Monterrey | 3: 2 | |
Μαυροβούνιο> 1. CFL 2016/2017 | 1. CFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Jedinstvo Bijelo Polje | - | FK Rudar Pljevlja | 1: 4 (1: 1) | |
16:00 | Iskra Danilovgrad | - | ΟΦΚ Πετρόβατς | 4: 0 (1: 0) | |
16:00 | ΦΚ Μπόκελ | - | FK Grbalj Radanovići | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | ΦΚ Λόβεν | - | FK Sutjeska | 0: 2 (0: 2) | |
16:00 | FK Budućnost Ποντγκόριτσα | - | FK Decic Tuzi | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Μλάντοστ Ποντγκόριτσα | - | FK Zeta | 0: 1 (0: 0) | |
Νιγηρία> Professional League 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
16:00 | Gombe United | - | Enugu Rangers | 3: 3 | |
Παραγουάη> Πρώτη κατηγορία 2017 Apertura | First Division 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Ολυμπία Club | - | Γκουαράνι | 0: 2 (0: 1) | |
Ρουμανία> Αντιπροσωπεία Liga 1 2016/2017 | Liga 1 2016/2017 Αντιπροσωπεία>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Concordia Chiajna | - | ACS Poli Τιμισοάρα | 3: 1 (1: 0) | |
Ρωσία> 1. Τμήμα 2016/2017 | 1. Τμήμα 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
09:30 | ΣΚΑ-Καμπαρόφσκ | - | Spartak Moskva 2 | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | Σίμπιρ Νοβοσιμπίρσκ | - | Σπάρτακ Νάλτσικ | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | ΦΚ Ταμπόφ | - | ΦΚ Τόσνο | 3: 0 (3: 0) | |
14:00 | FK Tyumen | - | ΦΚ Νεφτεκίμικ | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Μορντόβια Σαράνσκ | - | Βόλγκαρ Αστραχάν | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | Σοκόλ Σαράτοφ | - | Dynamo Μόσχα | 0: 3 (0: 0) | |
16:30 | Σίννικ Γιαροσλάβλ | - | Enisey Krasnoyarsk | 4: 2 (1: 1) | |
πέντε μ.μ. | ΦΚ Κίμκι | - | Ενέργεια αέρα | 2: 2 (1: 1) | |
πέντε μ.μ. | Κουμπάν Κρασνοντάρ | - | Zenit Αγία Πετρούπολη 2 | 3: 0 (2: 0) | |
πέντε μ.μ. | Φακέλ Βορονέζ | - | Μπάλτικα Καλίνινγκραντ | 1: 2 (0: 0) | |
Σκωτία> Πρωτάθλημα Playoff 2016/2017> Ημιτελικοί | |||||
19:45 | Μπρέχιν Σίτι | - | Ράιθ Ρόβερς | 1: 1 (1: 0) | |
19:45 | Airdrieonians FC | - | Alloa Αθλητική | 1: 0 (0: 0) | |
Σκωτία> Πλέι οφ 2016/2017 League One> Ημιτελικοί | |||||
19:45 | Montrose FC | - | Πίτερχεντ FC | 1: 1 (1: 1) | |
19:45 | Ανάν Αθλητικός | - | Forfar Athletic | 2: 2 (2: 0) | |
Σερβία> Κύπελλο Σερβίας 2016/2017> Ημιτελικοί | |||||
πέντε μ.μ. | Παρτιζάν | - | Βοϊβοντίνα | 1: 0 (1: 0) | |
Νότια Αφρική> Premier League League 2016/2017 | |||||
18:30 | Mamelodi Sundowns | - | Μπαρόκ FC | 2: 2 (2: 1) | |
18:30 | Μπλουμφοντέιν Σέλτικ | - | Πειρατές του Ορλάντο | 0: 0 (0: 0) | |
18:30 | Δωρεάν κρατικά αστέρια | - | Προσφορές πνεύματος | 3: 1 (1: 0) | |
18:30 | Maritzburg United | - | Platinum Stars | 0: 0 (0: 0) | |
Ελβετία> Προώθηση League 2016/2017 | |||||
18:30 | SC Brühl | - | SC Kriens | 2: 1 | |
Ελβετία> Τελικός γύρος σούπερ Λιγκ Γυναικών 2016/2017 | |||||
18:30 | FC Neunkirch | - | BSC Young Boys | 4: 0 | |
Ελβετία> Αντιπροσωπεία Γυναικών 2016/2017 | Αντιπροσωπεία Γυναικών 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Άαραου | - | FC Staad | 3: 1 | |
19:00 | FC Yverdon Γυναίκες | - | Femina Kickers Worb | 3: 0 | |
ΗΠΑ> Πρωτάθλημα USL 2017 | |||||
19:00 | Πόρτλαντ Τίμπερς 2 | - | Διακοπές στο Κολοράντο Σπρινγκς | 0: 0 (0: 0) | |
Βενεζουέλα> First Division 2017 Apertura | First Division 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
23:30 | Zulia FC | - | Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | 1: 3 (0: 1) |