FIFA> U19 Φιλικά 2016> Μάρτιος | U19 Friendlies 2016> March' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:30 | Μαυροβούνιο | - | Γεωργία | 2: 0 (2: 0) | |
FIFA> Φιλικά U17 2016> Μάρτιος | |||||
10:00 | Γεωργία | - | Αρμενία | 4: 1 | |
12:00 | Αζερμπαϊτζάν | - | Ουκρανία | 0: 2 | |
19:45 | Ιρλανδία | - | Ελβετία | 1: 1 | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2016> Ομάδα 5 | Copa Libertadores 2016> Ομάδα 5' περίγραμμα = '0' /> | ||||
20:15 | FBC Melgar | - | Ανεξάρτητα από την κοιλάδα | 0: 1 (0: 1) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2016> Ομάδα 7 | Copa Libertadores 2016> Ομάδα 7' σύνορα = '0' /> | ||||
22:30 | Ολυμπία Club | - | Pumas UNAM | 0: 2 (0: 0) | |
AFC> AFC Champions League 2016> Όμιλος Α | AFC Champions League 2016> Όμιλος Α' σύνορα = '0' /> | ||||
16:30 | Αλ Νασρ SC | - | Sepahan FC | 2: 0 (0: 0) | |
17:30 | Al Ittihad | - | Lokomotiv Τασκένδη | 1: 1 (1: 0) | |
AFC> AFC Champions League 2016> Όμιλος Β | AFC Champions League 2016> Όμιλος Β' σύνορα = '0' /> | ||||
13:00 | Bunyodkor PFK | - | Αλ Νασρ | 0: 1 (0: 1) | |
15:15 | Fc zob ahan | - | Lekhwiya SC | 0: 0 (0: 0) | |
AFC> AFC Champions League 2016> Όμιλος Ε | AFC Champions League 2016> Όμιλος E' border = '0' /> | ||||
10:30 | FC Τόκιο | - | Binh Duong FC | 3: 1 (0: 1) | |
12:00 | Τζινγκς Σουνγκ | - | Jeonbuk FC | 3: 2 (1: 0) | |
AFC> AFC Champions League 2016> Όμιλος F | AFC Champions League 2016> Group F' border = '0' /> | ||||
05:00 | FC Σεούλ | - | Sanfrecce Χιροσίμα | 4: 1 (1: 1) | |
07:30 | Shandong Luneng | - | Buriram United | 3: 0 (0: 0) | |
Αργεντινή> Πρώτη κατηγορία 2016 | Πρώτη διαίρεση 2016>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Ποταμός Πλάκα | - | Ανεξάρτητος | 1: 0 (0: 0) | |
00:15 | Τρίμπλεϋ | - | Τίγρη | 2: 0 (2: 0) | |
Αργεντινή> Πρώτο Εθνικό Β 2016 | Πρώτο Εθνικό B 2016>' border = '0' /> | ||||
00:05 | Ραμόν Σανταμάρινα | - | Ferro Carril Oeste | 2: 0 (1: 0) | |
00:30 | Ανεξάρτητη Ριβαντάβια | - | Ινστιτούτο Κόρδοβα | 0: 3 (0: 0) | |
Αυστρία> Bundesliga 2015/2016 | Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Wolfsberger AC | - | SCR Altach | 1: 0 (1: 0) | |
Βουλγαρία> Parva Liga 2015/2016 | |||||
16:00 | PFC Ludogorets Razgrad | - | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | 2: 0 (2: 0) | |
Κροατία> 1. HNL 2015/2016 | 1. HNL 2015/2016>' περίγραμμα = '0' /> | ||||
16:00 | Slaven Belupo | - | ΝΚ Ζάγκρεμπ | 3: 0 (3: 0) | |
18:00 | Hajduk Σπλιτ | - | ΝΚ Όσιγιεκ | 2: 2 (2: 1) | |
Δανία> DBU Pokalen 2015/2016> Προημιτελικοί | |||||
πέντε μ.μ. | SønderjyskE | - | Ώρχους GF | 0: 3 (0: 2) | |
Εκουαδόρ> Πρώτη φάση Serie A 2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
01:00 | Έμελεκ | - | Ο Εθνικός | 0: 1 (0: 1) | |
Αίγυπτος> Premiership 2015/2016 | Premiership 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12:45 | Al-Mokawloon | - | Ittihad El-Iskandary | 3: 1 (1: 1) | |
12:45 | Ασουάν | - | Tala'ea El-Gaish SC | 0: 1 (0: 0) | |
15:15 | Al-Masry Club | - | ENPPI | 4: 0 (3: 0) | |
15:15 | Γουάντι Ντεγλά | - | Ghazl Al-Mehalla | 1: 1 (0: 0) | |
15:15 | Smouha Sporting Club | - | Misr lel-Maqasah SC | 4: 3 (2: 0) | |
18:00 | Το Ντάκλιχ | - | Ismaily | 0: 1 (0: 0) | |
Αγγλία> Πρέμιερ Λιγκ 2015/2016 | Πρέμιερ Λιγκ 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:45 | AFC Μπόρνμουθ | - | Σαουθάμπτον FC | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Βίλα Άστον | - | Έβερτον FC | 1: 3 (0: 2) | |
19:45 | της πόλης Leicester | - | Γουέστ Μπρόμιτς Άλμπιον | 2: 2 (2: 1) | |
19:45 | Νόριτς Σίτι | - | Τσέλσι FC | 1: 2 (0: 2) | |
19:45 | Σάντερλαντ AFC | - | Κρυστάλλινο παλάτι | 2: 2 (1: 0) | |
Αγγλία> Πρωτάθλημα 2015/2016 | Πρωτάθλημα 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Μπλάκμπερν Ρόβερς | - | Μίντλεσμπρο | 2: 1 (0: 0) | |
Αγγλία> League One 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:45 | Μπάρνσλεϊ | - | Κόβεντρι Σίτι | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Μπράντφορντ Σίτι | - | Κόλτσεστερ Γιουνάιτεντ | 1: 2 (1: 1) | |
19:45 | Μπέρι FC | - | Πίτερμπορο Γιουνάιτεντ | 3: 1 (2: 0) | |
19:45 | Τσέστερφιλντ | - | Μπλάκπουλ FC | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Fleetwood Town | - | Γκίλινγκχαμ | 2: 1 (2: 1) | |
19:45 | Μίλγουολ FC | - | Γουίγκαν Αθλητικό | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Όλνταμ Αθλέτικ | - | Πορτ Βάλε | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Σέφιλντ Γιουνάιτεντ | - | Burton Albion | 0: 1 (0: 0) | |
19:45 | Σριούσμπερι | - | Rochdale AFC | 2: 0 (2: 0) | |
19:45 | Σάουθεντ Γιουνάιτεντ | - | Κρεβά Αλεξάνδρα | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Σουίντον | - | Ντόνκαστερ Ρόβερς | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Walsall FC | - | Σκάνθορπ Γιουνάιτεντ | 0: 0 (0: 0) | |
Αγγλία> League Two 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:45 | Μπάρνετ | - | Πλύμουθ Άργκιλ | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | Μπρίστολ Ρόβερς | - | Χάρτλπουλ Γιουνάιτεντ | 4: 1 (3: 0) | |
19:45 | Κέιμπριτζ Γιουνάιτεντ | - | Wycombe Wanderers | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Καρλάιλ Γιουνάιτεντ | - | Leyton Orient | 2: 2 (1: 0) | |
19:45 | Crawley Town | - | Νομός Νιούπορτ | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Έξετερ Σίτι | - | Πόρτσμουθ | 1: 1 (0: 1) | |
19:45 | Λούτον | - | Morecambe FC | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | Νορθάμπτον | - | AFC Γουίμπλεντον | 1: 1 (1: 0) | |
19:45 | Νοτς Νοτς | - | Ντάγκενχαμ & Ρέντμπριτζ | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Οξφόρδη Γιουνάιτεντ | - | Υόρκη | 4: 0 (1: 0) | |
19:45 | Γέοβιλ | - | Άκρινγκτον Στάνλεϋ | 1: 0 (0: 0) | |
Αγγλία> Εθνικό Πρωτάθλημα 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:45 | Braintree Town | - | Kidderminster Harriers | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Ντόβερ Αθλητικό | - | Σάουθπορτ | 1: 2 (0: 1) | |
19:45 | Μάκλσφιλντ Τάουν | - | Τόρκι Γιουνάιτεντ | 1: 2 (1: 1) | |
19:45 | Ίστλεϊ FC | - | Τσέλτεναμ | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Bromley FC | - | Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ | 2: 0 (1: 0) | |
Εσθονία> Superkarikas 2016> Τελικός | Superkarikas 2016> Τελικός' περίγραμμα = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | FC Flora | - | JK Nõmme Kalju | 3: 0 (1: 0) | |
Γερμανία> Bundesliga 2015/2016 | Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Ανόβερο 96 | - | VfL Wolfsburg | 0: 4 (0: 1) | |
19:00 | FC Ίνγκολσταντ 04 | - | 1. FC Κολωνία | 1: 1 (1: 0) | |
Γερμανία> 2η Μπουντεσλίγκα 2015/2016 | 2. Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Karlsruher SC | - | SC Πάντερμπορν 07 | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | Sv sandhausen | - | 1. FC Νυρεμβέργη | 0: 2 (0: 1) | |
16:30 | SpVgg Greuther Fürth | - | 1. FC Union Βερολίνο | 2: 0 (1: 0) | |
16:30 | Φορτούνα Ντίσελντορφ | - | VfL Μπόχουμ | 1: 3 (1: 0) | |
16:30 | 1. FC Kaiserslautern | - | TSV 1860 Μόναχο | 0: 1 (0: 1) | |
Γερμανία> 3. Πρωτάθλημα 2015/2016 | 3. Πρωτάθλημα 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Chemnitzer FC | - | SG Sonnenhof Großaspach | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Χάνσα Ρόστοκ | - | Χόλσταϊν Κίελ | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | Hallescher FC | - | Wurzburger Kickers | 1: 3 (0: 1) | |
18:00 | Βέρτερ Βρέμη II | - | VfB Στουτγκάρδη II | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | Φορτούνα Κολωνία | - | Πρωσία Μάνστερ | 2: 1 (1: 0) | |
Γερμανία> Regionalliga West 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
18:30 | SG Wattenscheid 09 | - | Φορτούνα Ντίσελντορφ II | 3: 3 (2: 1) | |
18:30 | FC Wegberg-Beeck | - | Κόκκινο και λευκό φαγητό | 1: 1 (0: 1) | |
18:30 | TuS Erndtebrück | - | SC Verl | 5: 0 (3: 0) | |
18:30 | SV Rödinghausen | - | Σπορ φανατικός Lotte | 0: 3 (0: 1) | |
Ουγγαρία> Ουγγρικό Κύπελλο 2015/2016> Προημιτελικοί | |||||
πέντε μ.μ. | Debrecen VSC | - | Nyíregyháza Spartacus | 5: 0 (2: 0) | |
Ινδία> I-League 2016 | I-League 2016>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Salgaocar FC | - | Ανατολική Βεγγάλη | 3: 1 (2: 1) | |
13:35 | Σπόρτινγκ Γκόα | - | McDowell Mohun Bagan | 1: 1 (1: 1) | |
Ισραήλ> Κρατικό Κύπελλο 2015/2016> Προημιτελικοί | |||||
πέντε μ.μ. | Χάποελ Άσκελον | - | Bnei Sachnin FC | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | Μακάμπι Χάιφα | - | Bnei Yehuda Τελ Αβίβ | 4: 1 (2: 1) | |
Ιταλία> Serie B 2015/2016 | Serie B 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Brescia Calcio | - | ΗΠΑ Avellino | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Ποδόσφαιρο μπαχαρικών | - | AC Cesena | 1: 1 (0: 1) | |
19:30 | ΩΣ Λιβόρνο | - | FC Κροτόνε | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | AC Perugia Calcio | - | Ποδόσφαιρο Λατίνα | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Ascoli Picchio FC | - | Modena FC | 2: 1 (1: 1) | |
19:30 | Vicenza Calcio | - | Pro Vercelli | 1: 1 (1: 1) | |
19:30 | FC Μπάρι 1908 | - | Ternana Calcio | 4: 0 (1: 0) | |
19:30 | Πεσκάρα Calcio | - | Ποδόσφαιρο Τράπανι | 1: 2 (0: 1) | |
19:30 | Ασβέστιο ως | - | Virtus Lanciano | 1: 1 (1: 0) | |
19:30 | Salernitana ΗΠΑ 1919 | - | Virtus Entella | 2: 2 (1: 1) | |
Ιταλία> Coppa Italia 2015/2016> Ημιτελικοί | |||||
20:00 | AC Μιλάνο | - | ΗΠΑ Αλεξάνδρεια 1912 | 5: 0 (3: 0) | |
Τζαμάικα> Εθνική Πρέμιερ Λιγκ 2015/2016 | |||||
01:40 | Θέα στο λιμάνι | - | Rivoli United | 1: 1 | |
Μαλαισία> Σούπερ Λιγκ 2016 | |||||
13:00 | Selangor FA | - | Sarawak FA | 4: 2 (2: 1) | |
13:00 | Kedah FA | - | Kelantan FA | 2: 1 (0: 1) | |
13:00 | Penang FA | - | Perak TBG | 1: 1 (1: 1) | |
13:00 | T-Team FC | - | PDRM FA | 1: 1 (0: 1) | |
13:00 | Johor Darul Ta'zim | - | Felda United FC | 2: 1 (0: 1) | |
13:00 | Pahang FA | - | Terengganu FA | 1: 2 (0: 2) | |
Πλέι-οφ της Πρέμιερ Λιγκ 2016 | |||||
πέντε μ.μ. | Balzan FC | - | Tarxien Rainbows | 2: 2 (1: 1) | |
19:00 | Βαλέτα FC | - | Naxxar Lions FC | 4: 0 (1: 0) | |
Μαρόκο> Botola Pro 1 2015/2016 | Botola Pro 1 2015/2016> 'border =' 0 '/> | ||||
15:00 | Ντιφά ντε Τζαντίντα | - | Wydad AC | 0: 0 (0: 0) | |
Βόρεια Ιρλανδία> Πρέμιερ Λιγκ 2015/2016 | Πρέμιερ Λιγκ 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Γκλέντοραν Μπέλφαστ | - | Cliftonville FC | 0: 2 | |
Παραγουάη> Πρώτη κατηγορία 2016 Apertura | First Division 2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Ξανθό Wildebeest | - | Γκουαράνι | 2: 2 (0: 2) | |
Πολωνία> Ekstraklasa 2015/2016 | Ekstraklasa 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
πέντε μ.μ. | Podbeskidzie Bielsko-Biała | - | Γκόρνικ Λέτσνα | 2: 0 (0: 0) | |
19:30 | Zagłębie Lubin | - | Λέχια Γκντανσκ | 1: 0 (0: 0) | |
Ρωσία> Kubok 2015/2016> Προημιτελικοί | |||||
14:00 | FK Ufa | - | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 0: 2 (0: 0) | |
16:15 | ΦΚ Κρασνοντάρ | - | Τέρεκ Γκρόζνι | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
Σκωτία> Πρέμιερσις 2015/2016 | Premiership 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Καρδιά του Midlothian | - | Inverness CT | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Κιλμάρνοκ | - | Ross County FC | 0: 2 (0: 1) | |
Σκωτία> Πρωτάθλημα 2015/2016 | Πρωτάθλημα 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Λίβινγκστον | - | Γκρίνοκ Μόρτον | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Βασίλισσα του Νότου | - | Hibernian FC | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | Ρέιντζερς FC | - | Ράιθ Ρόβερς | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Σεντ Μίρεν | - | Φάλκιρκ | 0: 0 (0: 0) | |
Σκωτία> League One 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:45 | Μπρέχιν Σίτι | - | Forfar Athletic | 4: 0 (2: 0) | |
19:45 | Άιρ Γιουνάιτεντ | - | Cowdenbeath FC | 4: 1 (3: 0) | |
19:45 | Άλμπιον Ρόβερς | - | Stenhousemuir FC | 1: 1 (0: 0) | |
Σκωτία> League Two 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:45 | Clyde FC | - | Ανατολική Stirlingshire FC | 0: 1 (0: 1) | |
Σλοβακία> Super Liga 2015/2016 | Σούπερ Λιγκ 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Senica | - | Zlaté Moravce | 1: 1 (1: 0) | |
Νότια Αφρική> Premier League League 2015/2016 | |||||
17:30 | SuperSport United | - | Mamelodi Sundowns | 0: 2 (0: 1) | |
17:30 | Ajax Κέιπ Τάουν | - | Chippa United | 1: 1 (1: 0) | |
Ισπανία> Πρώτη κατηγορία 2015/2016 | Πρώτη κατηγορία 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Ατλέτικο Μαδρίτης | - | Πραγματική κοινωνία | 3: 0 (1: 0) | |
9:00 μμ | UD Λας Πάλμας | - | Χετάφε ΚΙ | 4: 0 (2: 0) | |
Σουδάν> Πρέμιερ Λιγκ 2016 | |||||
πέντε μ.μ. | Al Ahly Shendi | - | Αλ Αμίρ | 4: 0 | |
Τουρκία> Türkiye Kupasi 2015/2016> Προημιτελικοί | |||||
18:00 | Caykur Rizespor | - | Κωνσταντινούπολη Basaksehir | 1: 0 (0: 0) | |
Ουκρανία> Kubok 2015/2016> Προημιτελικοί | |||||
15:00 | Stal Dniprodzerzhynsk | - | Ντνιπρο Ντνιπροπετρόφσκ | 0: 3 (0: 1) | |
πέντε μ.μ. | FC Αλεξάνδρεια | - | Δυναμό Κίεβο | 1: 1 (1: 0) |